Cephe kanat makas ve kol değişimi

Dış yüzeyi cam ile kaplı cam cephelerin açılır pencerelerin dışa doğru açılımı mevcuttur. dışa açılan kanatların makas dediğimiz pencerenin dışa açılımını sağlayan mekanizmanın belirli senelerde deforme olarak değişimi icap etmektedir.

Dışa açılır kanatların makas arızası olup olmadığını öğrenmek için açılır camınızı kapatalım ve mekanizmaların (makas) bağlı olduğu bölüm yani üst kısım açık kalıyorsa mekanizmanın değişimi sağlanması gereklidir.

mekanizma (makas) değişimi ve kol arızası ve içeriye su alma gibi durumlarda firmamızı telefon ederek gerekli teknik ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Alüminyum kompozit levha tamir

Yüksek Maliyetler Ödeyerek Yaptırmış Olduğunuz Dış Cephe Kaplamalarınızda Rüzgar Veya Kaza Sonuçu Zedelenen Kompozit Levhalarınızın Değişimi Sağlanır.

Pvc kapı ve pencere tamir

Pvc Tüm Aksesuar sistemlerininin üretim aşamasında teknik destek verilmektedir. Alüminyum, Ahşap ve Pvc Kapı-Pencere sistemlerinin tamir ve bakım hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Firma olarak Katlanır Kapı ve Pencere sistemi tamiri, Tam otomatik w.sürme tamiri, hbşb kaldır sür sistemleri tamiri, pivot sistemi tamiri, tek açılım sistemini çift sistemine çevirme işlemi

Fotoselli kapı tamir

Fotoselli Otomatik kapı çeşitlerinden birisi olan fotoselli kapılar artık modern hayatın bir vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.Günümüzde hastanelerde, marketlerde, bina girişlerinde olmak üzere daha bir çok alanda fotoselli kapılar tercih sebepi olmuştur

Otomatik kepenk tamir

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk hizmetleri veren firmamız otomatik kepenk montajı ve servisi hizmeti vermektedir. İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Otomatik Panjur

Otomatik panjur hizmetleri veren firmamız panjur montajı ve servisi hizmeti vermektedir. Bir çok çeşit panjur modeli ile hizmetinizdeyiz.

Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk tamiri, onarımı ve montaj işlerinizde profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Acil kepenk tamiri hizmeti veriyoruz.

Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik Kepenk tamiri, onarımı ve montaj işlerinizde profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Acil kepenk servisi hizmeti vermekteyiz.

Otomatik kepenk

Otomatik kepenk bir işletme ve araba garajları için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tek bir tuş ile kepenk açılır ve yine tek bir tuşla kepenk tekrardan kapanmaktadır. Bu sayede kepenk açmak ve kapatmak için hiç bir güç sarfetmezsiniz.

Otomatik kepenk evet büyük bir kolaylık olduğu gibi aynı zamanda oldukça güvenlidir. Hırsızların içeriye girmesi neredeyse olanaksız bir hale getirmektedir. Otomatik kepenlerimizde üretim esnasında kullanılan kaliteli malzemeler ile bir çok marka otomatik kepenkten çok daha dayanıklıdır. Sizlerde kaliteli ve dayanıklı bir otomatik kepenk isterseniz, sadece bir telefon kadar uzağınızda olacağız.

Profesyonel ekibimizle yaptığımız ücretsiz keşif imkanından yararlanabilirsiniz. Keşif ekibimiz tarafından yapılan incelemeler ve ölçümler sonrasında sizin için en uygun olan otomatik kepenk tespit edilir ve sizlere fiyat teklifi hazırlanır.

Teklifte anlaşılması durumunda hızlıca kepenk üretimine başlanır ve sadece bir kaç gün içerisinde montaj işlemi yapılarak sizlere teslim edilir. Daha sonrasında oluşabilecek her türlü durumda otomatik kepenk servis ekibiz sizlere hizmet vermektedir.

Su izolasyon yalıtım hizmetleri

Dış cephe kaplama ile görselliği güzelleştirilmiş binalarınızın mimarı veya işçilik kaynaklı hatalardan kaynaklanan su problemleri için arayın yerinde keşif yaparak sorunu çözebiliriz.

 Yapısal Su Yalıtım Malzemeleri

 • Yapı kimyasalları
 • Derz malzemeleri

Su yalıtım malzemeleri; kullanım amacı ve uygulanacak bölgeye göre; ortamdaki su basıncına, zeminin yapısına, yapıdan beklenen hareketlere, ürünün üzerine gelecek olası yüklere, iklim koşullarına ve yapıdaki detaylara göre seçilmelidir.

Kırık cam değişimi

İŞ MERKEZİ PLAZA VE REZİDANSLAR İÇİN CAM DEĞİŞİMİ HİZMETLERİ

 • dış yüzeyden temperli cephe camın değişimi sepetli vinç ile yapılmaktadır
 • sepetli vinçin çalışmasının mümkün olmadığı yerlerde çatıdan askı sepet iskele kurumu ile işlemi gercekleştirilir.
 • firmamız  askı sepet ve vinç kurulumu ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için cephe tamir hizmetlerini iş güvenliğini esas alarak hizmet vermektedir.
 • ASKI SEPETLİ VİNÇ ÇALIŞMALARINDA PERSONELLERİMİZ BELGELİDİR.

Cam cephe tamir

DIŞ YÜZEYİ CAM CEPHE VEYA KOMPOZİT KAPLI BİNALARIN BAŞLICA ARIZA SEBEBLERİ

 • Cam cepheli binaların açılır kanatların kapanmama problemleri
 • Açılır kanatların kollarının kırılma problemi
 • Kanat makas (mekanizma) arıza problemleri
 • Dış yüzeyden su ve hava girme problemleri
 • Açılır kanatların sabit cam ile yer değişimi
 • Kırık cam problemleri
 • Fitil deforme ve çıkma problemleri

Spider Cephenin Diğer Dış Cephe Sistemlerinden Farkı

Çubuk cephelerin ve panel cephelerin kompleks yapısı nedeniyle bu tip cepheler mantıklı bir ürün olarak görülmektedir. Mimaride daha fazla şeffaflık istendiğinde bu sistem tercih edilmektedir. Özellikle bina girişlerinde ve geniş açıklıkların şeffaf olarak geçilmesi istendiğinde uygulanabilmektedir.

Okumaya devamet

Prestijli Cepheler İle Katma Değer Oluşturun

Zaman hızla ilerlerken günümüz teknolojisi etrafımızdaki her şeyi geliştirerek değiştiriyor. Bu anlamda inşaat sektörü de bu yapının içine giriyor. Sağlam ve kaliteli yapılarının yanında bina iç ve dış dizaynında kullanılan farklı malzemeler aklımızdaki bina görüntüsün silerek, farklı bir algı oluşturuyor

Okumaya devamet

Dış Cephe Kaplamasının Faydaları

Dış cephe kaplama sistemleri türüne göre uygulandığı yapılarda etkileyici bir görüntünün yanı sıra bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Ekonomik değerini arttırması ise en büyük avantajlarından sadece biridir.

Okumaya devamet

Her Yönüyle Alüminyum

Dünyamızda ki yer kabuğunun yaklaşık % 8,25 ini Alüminyum elementi işgal etmektedir. Doğada Oksijen ve Silisyumdan sonra en çok bulunan üçüncü element olup metaller sıralamasında dünyamızda

Okumaya devamet

Skylight (Işıklık) Sistemleri

Kelime itibariyle tavan penceresi, tepe camı anlamlarına gelen Skylight Sistemleri, özellikle çelik konstrüksiyon yapılarda çatının cam veya polikarbonat malzeme ile kaplanmasıdır.

Okumaya devamet

Cephe Kaplama Sistemleri

Cephe Giydirme Sistemi; Betonarme ve çelik yapıların dış cephelerinin muhtelif malzemelerle kaplanması işidir. Bu kaplama da alüminyum levha, kompozit levha, cam …vs çeşitli malzemeler kullanılır.

Okumaya devamet

Alüminyum Eloksal Kaplama Nedir?

İnşaat sektöründe sayısız kullanım alanı imkanı sunan Alüminyum, görünüşü, mukavemeti, hafifliği ve bunun gibi bir çok avantajı içinde barındıran bir metaldir. Mevcut diğer metallere kıyasla bir çok artısı olan bu metalin modern mimaride kullanım alanı her geçen gün daha da artmaktadır.

Okumaya devamet

Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri

Alüminyum kapı ve pencere sistemleri geniş renk yelpazesine sahip olup yalıtımlı ve yalıtımsız olmak üzere iki farklı ürün seçeneği sunmaktadır. Kullanımı ve temizlenmesi rahat olan bu sistemler her türlü ticaret merkezleri ofis, fabrika ve konutlarda tercih edileceği gibi iç mekanlarda da tercih edilir.

Okumaya devamet

Transparan Dış Cephe Sistemleri

Transparan Dış Cephe sistemleri; güneş ışığından en iyi şekilde faydalanıldığı ve iç mekanın tamamiyle açığa çıkarıldığı, uygulandığı yapılara çeşitli şekillerde mimari tasarımlar ve sanatsal bir görünüş sağlandığı sistemdir.

Okumaya devamet

Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi No:289/21
Yelken Plaza B Blok Kat : 2 Kurtköy/Pendik-İSTANBUL